Вівторок, 24-03-19, 07:10Вітаю Вас Гість | RSS

Тема: Узагальнюючий урок з теми „ Австралія – материк парадоксів”.

Мета:  перевірити  і  узагальнити  знання  та  практичні  навички  учнів  з  теми  «Австралія»;  удосконалювати  навички  аналізу та систематизації вивченого матеріалу; продовжити  формувати  логічного  мислення,  екологічний  світогляд  учнів; виховувати вміння  працювати в колективі, розвивати почуття відповідальності і взаємодопомоги.

Тип уроку: корекція і контроль знань та умінь учнів.

Форма проведення: урок-гра.

Обладнання: фізична карта світу, поле для гри, картки із завданнями різних кольорів, «морська пошта», емблеми команд.

І. Організаційний момент. Настрій на урок.

Девіз уроку „ Один за всіх, а всі за одного”

ІІ. Мотивація навчальної діяльності.

Ось ми і закінчили вивчати ще один материк, який назвали материком парадоксів. Це материк Австралія. AUSTRALIUS – що значить «най південніший». І це перший парадокс… Чому?

А ще це найменший за розмірами материк, проте, не дивлячись на це, він настільки цікавий, що нам час відправлятися в подорож і не тільки узагальнити знання, а й  позмагатися, хто краще знає цей материк. До заочної подорожі вже готові дві відважні команди: це команда «Морські вовки» і команда „Салаги» (хором називають) та їхні сміливі капітани – Ремінний Дмитро і Курінний Микола. То ж посміхніться один одному, подайте теплу руку допомоги і в путь!

Детальніше тут:/Uroki/urok_7_klas_avstralija.doc (розробка уроку);

/Uroki/7_chudes_avstralii.ppt (презентація)