Вівторок, 24-03-19, 11:00Вітаю Вас Гість | RSS

До молодіжної організації „ТЕМП” входять учні 8-11 класів.

Гасло організації: Самі вирішили, самі зробили, самі відповідаємо!

Організація має свій Статут, затверджений на загальношкільних зборах учнів 8-11 класів (протокол №1 від 24 вересня 2001 року) та зареєстрований рішенням сесії Золотоколодязької сільської ради від 29.03.2007 року за № V/6-6; положення про раду, положення про відзнаки та покарання, умови змагань між класами, книгу протоколів засідань, журнал реєстрації грошових надходжень та витрат.

Основний орган – рада. Її склад – 14 учнів: голова, заступник голови, секретар та члени ради.

Класні колективи, що входять до молодіжної організації „ТЕМП” мають відповідні щоденники змагань, за якими і ведуться підрахунки. При підведенні підсумків змагань враховуються санітарний стан класу, фізкультхвилинки, відвідування, порушники. Оцінка у щоденник змагань за даними критеріями виставляється по 12-тибальній системі. За кожного порушника знімається 10 балів, за пропуски без поважних причин – 20 балів.