П`ятниця, 24-04-26, 18:04Вітаю Вас Гість | RSS

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер» -2015

Конкурс проводився в трьох вікових групах:

• БОБРЕНЯ – для учнів 5 –7 класів;
  • БОБРИК – для учнів 8 – 9 класів;
  • БОБЕР – для учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл.

Конкурс проводився в листопаді одночасно в усіх регіонах України за відповідними завданнями для кожної вікової групи.

Учасникам пропонувалися завдання двох типів:

1. Тестові завдання. До них додавалися чотири варіанти відповіді, з яких потрібно вибрати правильний.
  2. Інтерактивні завдання. Отримати правильний результат можна було лише при виконанні відповідної послідовності операцій на комп’ютері.

Основним критерієм оцінювання результату була сумарна кількість балів, набрана учасником. Кожен учасник мав початкову суму 30 балів. У кожній віковій групі пропонувалося по 30 завдань (10 – по 3 бали, 10 – по 4 бали, 10 – по 5 балів). За неправильну відповідь від загальної суми віднімався 1 бал, відсутність відповіді оцінювалася в 0 балів. Максимальна кількість балів, яку міг отримати учасник – 150.

20 учнів нашої школи прийняли участь в даному конкурсі, 9 із них отримали сертифікати як учасники, а 11 учнів - сертифікати із результатом "ДОБРЕ". У подарунок кожен учасник отримав іменний зошит конкурсу.