Вівторок, 24-03-19, 06:44Вітаю Вас Гість | RSS

Подорож до країни мудрої книги

Перед зимовими канікулами для учнів молодших класів був проведений бібліотечний урок.
         У доброзичливій, веселій, невимушеній обстановці дітлахи зустрілися з книгою, з її героями. Діти тепло сприймали членів гуртка "Друзі книги", які перевтілилися в казкових героїв: Незнайку, Королеву країни Мудрої книги, Книжкового лікаря, Червону шапочку, - захоплено вслухалися в кожне їх слово, з цікавістю спостерігали за грою старших учнів.
         Творчу атмосферу вдало доповнювали пісні у виконанні Анжеліки Мельникової та Марії Тахтамишевої.
         Бібліотечні уроки - щирі, добрі, цікаві і так хочеться, щоб вони не закінчувалися.
         Незважаючи на те, що ми живемо у часи шаленого Інтернету, діти нашої школи не перестають читати та поважати книгу, завдяки бібліотекарю Чучин Любові Іванівні.
         У останній тиждень березня 2012 року у школі проходив Всеукраїнський тиждень дитячого читання: