2016-2017 н.р.
2015-2016 н.р.
У рамках Всесвітнього дня безпечного Інтернету, яке відзначалося 9 лютого 2016 року, Інститут модернізації змісту освіти МОН України ініціював Всеукраїнську акцію «Хвиля безпечного Інтернету – 2016».
Метою проведення заходу було зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції шляхом покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету.
На протязі декількох днів учні школи мали можливість пограти в захоплюючу гру, пройти тестування, в результаті якого отримали сертифікати, що підтверджували знання правил поведінки в мережі Інтернет, правила спілкування з он-лайн друзями.
Вже стало традицією в нашій школі щорічне проведення предметних тижнів, зокрема тижня інформатики. Це дійсно корисно, вносить різноманітність у шкільне життя, підвищує рівень знань учнів з інформатики, розвиває творчі й інтелектуальні здібності дітей, інтерес до вивчення інформаційних технологій, самостійність та наполегливість, виховує вміння працювати в групах, почуття відповідальності.
Актуальність проведення «Тижня інформатики» полягає в тому, що даний захід вдало поєднує ігрові і навчальні моменти, показує значущість і роль інформатики в сучасному динамічному суспільстві, сприяє розвитку пізнавальної активності, творчих здібностей, кмітливості, винахідливості.
Ось і цього року з 8 по 12 лютого в школі в рамках тижня інформатики були проведені інформаційні хвилини щодо безпечного користування Інтернетом для учнів 2-11 класів.
Турнір - це завжди свято, веселий настрій, вигадки. Гра відкриває зовсім інші сторони інформатики, ті, на які не завжди звертаєш увагу на уроці, при серйозній розмові про цю складну сучасну науку. Для багатьох учнів гра дасть можливість проявити свою любов до предмета, розкрити приховані таланти, а для декого може стати поштовхом до зацікавлення.
Учні 7, 8, 9 та 11 класів відповідно 9, 10, 11 та 12 лютого, поділившись на дві команди у своєму класі, провели «Комп’ютерний турнір», на протязі якої діти перевіряли свої знання із тем «Інформація та інформаційні процеси», «Комп’ютерні мережі. Інтернет», «Складові комп’ютера», «Кодування інформації», розгадували цікаві ребуси і кросворди тощо.
Для батьківської спільноти були підготовлені інформаційні листівки «Дитячий цензор. Програми для захисту комп’ютера».
У шкільній бібліотеці, як завжди, була організована книжкова виставка «Ми за безпечний Інтернет».