Світ інформатики
Головна
Вхід
Реєстрація
Вівторок, 19-09-17, 21:37Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть сайт школи
Всего ответов: 34

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Коритсувачів: 0

Грудень 2015 року

      В рамках всесвітнього тижня інформатики з 7 по 13 грудня 2015 року по всьому світу пройшла «Година Коду» - освітній проект, спеціально створений для демонстрації можливостей навчитися основам кодування незалежно від віку, соціального статусу або знань.

      Метою даного проекту було залучення десятків мільйонів учнів по всьому світу до знань з програмування.

      Наша школа не стала винятком. Особливо активними були учні середньої ланки.
      І, як у будь-якому конкурсі, у нас є переможці. Максимально виконали умови конкурсу Чередник Анатолій (І місце), Ремінний Дмитро (ІІ місце). ІІІ місце зайняла команда 6 класу за особливу активність, прагнення до знань з програмування і вміння працювати в колективі.

      Втішний приз отримали учні 5 класу за проявлений активний інтерес до основ програмування. Усі переможці були нагороджені солодкими призами, тому радість від участі у конкурсі була ще солодшою.

         

         

 

Освітній проект "Година коду"

 

 

Жовтень 2015 року

      З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України 13 жовтня 2015 року напередодні Державного свята захисників України та Козацької Покрови в школі було проведено спортивне свято, в якому взяли участь збірні команди учнів 1-4 та 5-11 класів.  Свято розпочалося із привітання "сильної" половини шкільного колективу та побажання миру, здоров'я, щастя, спортивного азарту.

      Кожен учасник команд виявив спритність, кмітливість, завзятість. Усі команди взаємодіяли як єдине ціле, показали неабияку силу козацького духу, непоборне бажання до перемоги.

      Загальний меседж свята "Сила нескорених" виконано на відмінно.

             

             

 

Серпень 2015 року

Про підготовку та організований початок 2015/2016 н. р. в ДНЗ, ЗНЗ, позашкільних та ПТНЗ

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 872 від 12 серпня 2015 року

Про підготовку та організований початок
2015/2016 навчального року в дошкільних,
загальноосвітніх, позашкільних та
професійно-технічних навчальних закладах

З метою забезпечення організованого початку 2015/2016 навчального року в дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладах НАКАЗУЮ:

1. Органам управління освітою обласних та Київської міської державних адміністрацій, керівникам державних навчальних закладів:

1.1. Вжити заходів щодо якісної підготовки навчальних закладів до організованого початку 2015/2016 навчального року, забезпечення належного стану цивільного захисту учнівської та студентської молоді;

1.2. Здійснити заходи щодо забезпечення рівного доступу до якісної освіти осіб, які потребують корекції фізичного розвитку;

1.3. До 25 серпня 2015 р. завершити комплектування загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів педагогічними працівниками;

1.4. До 25 серпня розглянути стан підготовки загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих та позашкільних навчальних закладів до нового навчального року на серпневих конференціях педагогічних працівників системи загальної середньої, професійно-технічної освіти, зборах професорсько-викладацького складу вищих навчальних закладів;

1.5. До 31 серпня 2015 р. провести набір учнів до 1-х та 10-х класів, забезпечити раціональне комплектування інших класів (груп) навчальних закладів системи загальної середньої та професійно-технічної освіти;

1.6. Забезпечити урочисте проведення Дня знань та перших уроків 1 вересня 2015 року;

1.7. До 1 жовтня 2015 р. завершити ремонт котелень, їх реконструкцію та підготовку тепломереж до роботи в осінньо-зимовий період;

1.8. Вжити заходів щодо енергозбереження;

1.9. Активізувати роботу щодо встановлення приладів обліку споживання газу, теплової енергії, води та електроенергії із застосуванням прогресивних теплозберігаючих конструкцій і матеріалів.

Про структуру 2015/2016 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів

Лист МОН № 1/9-253 від 22.05.15 року

Відповідно до статті 16 Закону України "Про загальну середню освіту" структуру навчального року та строки проведення канікул встановлюють загальноосвітні навчальні заклади за погодженням з відповідними органами управління освітою. Тривалість канікул протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів.

Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 за № 157/26602, перелік предметів для проведення державної підсумкової атестації для учнів початкової, основної та старшої школи, форму та терміни проведення Міністерством освіти і науки України буде затверджено додатково.

Вручення документів про освіту планується провести для випускників 9-х класів 8 – 9 червня, 11-х класів – 28 – 29 травня.

Рішення про доцільність проведення навчальної практики та навчальних екскурсій загальноосвітні навчальні заклади приймають самостійно.

Травень 2015 року

         Вже стало доброю традиціює щороку проводити районний конкурс серед юних танцюристів "Майданс. Добропільщина". Не став винятком і цей навчальний рік. 20 травня 2015 року в селі Октябрське танцювальний колектив "Сюрприз" нашої школи став лауреатом І премії у двух номінаціях: вікова категорія 6-10 років (танцювальна композиція "Солнечные лучики добра") та 11-14 років (танцювальна композиція "Молитва"). ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

 

 

Лютий 2015 року

Щороку в другий вівторок лютого в Україні відмічається День безпечного Інтернету.

      Проблема безпеки дітей в Інтернеті вже не здається Україні такою далекою. Ніхто не може заперечити, що на сьогоднішній день вона постала особливо гостро. Кожного року аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважну частину становить молоде покоління — діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному просторі.

      Тому зараз нам як ніколи раніше потрібно вдатися до необхідних заходів, щоб захистити наших дітей від небезпеки в онлайн-світі:

   Поширювати інформацію щодо правил безпечного користування мережею Інтернет серед дорослих та дітей.

 • Внести тему онлайн-безпеки у шкільну програму для дітей віком від 7 до 14 років, а також у програму навчання та підвищення кваліфікації вчителів.
 • Вивчати та використовувати міжнародний досвід у боротьбі з кібер-злочинністю.
 • Визначити поняття «дитяча порнографія» у законодавстві України.
 • Передбачити законодавством України покарання за виробництво чи володіння матеріалами, що характеризуються як дитяча порнографія.

-    Вдосконалити ресурсну базу підрозділів МВС щодо виявлення, розслідування та запобігання кібер-злочинів.

 • На законодавчому рівні затвердити процедуру блокування Інтернет-ресурсів, що містять дитячу порнографію в порушення українського законодавства.
 • Створити Зону довіри в українському сегменті Інтернету.

Тільки об’єднавши наші зусилля, ми зможемо допомогти дітям захистити себе від небезпек віртуального світу та навчити їх правилам безпечного поводження у світовій мереж.

Join the J... Джей-джей

ПЛАН

проведення  тижня інформатики у 2014/2015 н.р.

(09-13.02.2015 року)

День тижня

Назва заходу

Відповідальні та учасники

1

Понеділок

- Підготовка стенду, присвяченого Дню безпечного Інтернету

- Гра «подорож машиною часу»

Учитель інформатики, учні 7 класу

 

Учитель інформатики; учні 10 класу

2

Вівторок

- Інформаційна хвилинка «Безпечне користування Інтернетом»

- Змагання «Хто кращий друг комп’ютера»

Учитель інформатики, учні 10 класу; учні 2-8 класів

Учитель інформатики; учні 6 класу

3

Середа

Конкурс «Швидкий оператор»

Учитель інформатики; учні 9 класу

4

Четвер

Гра-подорож  «По країні Інформатика»

Учитель інформатики; учні 5, 7 класів

5

П’ятниця

Кінолекторій «Безпечні подорожі в соціальних мережах»

Учитель інформатики, учні 10 класу

 
Жовтень  2014 року
          Третього жовтня 2014 року учні Золотоколодязянської ЗОШ ІІІ ступенів вітали педагогічний колектив з Днем Учителя. Звучали найщиріші побажання...А молодіжна організація "ТЕМП" підготувала відеопоздоровлення...
 
 

 

Лютий  2013 року

              15 лютого у школі до Дня вшанування учасників  бойових дій на території інших держав та виведення радянських військ із Афганістану відбулися виховні заходи: «Час і досі не загоїв рани» для учнів 6-7 класів, «Біль моєї душі - Афганістан» для учнів 4-5 класів, бібліотечна виставка «Відлуння афганських гір»,педагогічно-бібліотечні читання збірки творів учнів «солдати неоголошеної війни». Молодіжна організація «ТЕМП» та волонтерська бригада «Молодь за майбутнє» відвідала воїнів-інтернаціоналістів, що навчалися у нашій школі  Чумака М.В., Клонцака Л.А, Алєксєєнка А.І.  і поздоровила їх листівками та квітами.

 

             

З 4 по 8 лютого 2013 року у школі був проведений Тиждень безпечного Інтернету, в ході якого були проведені наступні заходи:

Назва заходу

Клас

Дата

1

Підготовка та демонстрація стенду «Найвідоміші особистості історії мережі Інтернет», бібліотечна виставка

1-11 класи

04-08.02

2

Підготовка та створення листівки «Прості правила безпеки в мережі Інтернет» для учнів школи

10 клас

04.02

3

Перегляд серії відеороликів «Розкажіть дітям про безпеку в Інтернеті»

1-11 класи

05-06.02

4

Виховний захід «Що таке Інтернет»

6 клас

05.02

5

Створення та перегляд відеороликів «Ми – за безпечний Інтернет»

8 клас

04-06.02

6

Урок інформатики «Безпечний Інтернет»

10-11 клас

05-06.02

7

Створення та перегляд відеороликів  із серії «Видатні особистості, яким належить вагомий внесок у створення мережі Інтернет»

9-11 класи

04-06.02

8

Урок-гра «Найрозумніший інформатик-2013»

5 клас

06.02

9

Реєстрація безпечних поштових електронних скриньок на веб-сайті Онляндія

5-11 класи

04-08.02

10

Ознайомлення учителів із дидактичними можливостями мережі Інтернет, відвідування сайтів учителів-предметників

Педагогічний колектив

04-08.02

11

Організація виставки «Як створювався Інтернет» в сільській бібліотеці

*

05-08.02

12

Розгляд питання «Інтернет та реальне життя» на засіданні загальношкільного батьківського комітету

Загальношкільний батьківський комітет

06.02

13

Ознайомлення з пам’ятками «Інтернет та реальне життя»на класних годинах

1-11 класи

06.02

14

Підведення підсумків тижня

*

08.02

Січень 2013 року

      Віртуальна виставка-презентація «Сучасні заклади освіти Донеччини – 2013» Золотоколодязянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропіольської районної ради Донецької області - http://youtu.be/5rJ5Hsvj9jw
Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайту
 • Official Blog
 • uCoz Community
 • FAQ
 • Textbook
 • Допомога інформатику http://disted.edu.vn.ua/media/bp/html/etusivu.htm