Світ інформатики
Головна
Вхід
Реєстрація
Вівторок, 19-09-17, 21:17Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть сайт школи
Всего ответов: 34

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Коритсувачів: 0

     Розвиток волонтерського руху у нашій школі набуває дедалі більшого значення. Усе більше і більше учнів школи залучається до волонтерської діяльності. На базі нашої школи працює волонтерський загін «Молодь за майбутнє». Робота загону тісно пов’язана із загальношкільними напрямками виховання: морально–правовим, національно–патріотичним, художньо–естетичним, превентивним, екологічним.
     Зони діяльності волонтерського руху: допомога у веденні господарства ветеранам Великої Вітчизняної війни, самотнім людям, людям похилого віку. Традиційні щорічні заходи із запрошенням ветеранів на свята  День Визволення Донбасу,  День Захисника Вітчизни, День Перемоги; акція «Пам’ять» - догляд за братськими могилами та монументами слави. Посильну допомогу ветеранам Великої Вітчизняної війни, самотнім людям, людям похилого віку ( Кокошко О.М., Коваленку О.І., Билині Н. С., Ткаченко З.Ф., Наугліс Г.П.  та ін.) надають учні – волонтери 9–11 класів.  
     З ветераном Великої Вітчизняної війни Мокрим В.Ф. у тісному зв’язку працює колектив 10 класу, ветераном Великої Вітчизняної війни Ткаченко З.Ф. – колектив 8 класу, ветераном Великої Вітчизняної війни Коваленко О.І. – колектив 11 класу. Допомогу людям похилого віку надають  колективи 8–11 класів.
   На протязі року члени загону контролюють проведення акцій «День Довкілля», «Чисте подвір’я», під час яких проводиться прибирання пришкільної території, пам’ятників, монументів слави, розміщених на території Золотоколодязької  сільської ради, чистять джерельця. Протягом року декілька разів проводилися такі акції «Милосердя», «Від серця до серця» - збір коштів та гуманітарна допомога дітям, які знаходяться в скрутному становищі та потребують допомоги, збір коштів та продуктів харчування для Червоного Хреста. Постійно діють «10–хвилинки здоров’я». До Дня Святого Миколая провели акцію «Милосердя», зібраний одяг, іграшки, канцтовари були вручені дітям з дитячого будинку м. Добропілля. Вся робота волонтерів нашої школи з їх же допомогою широко висвітлюється на шпальтах шкільної газети «Бегемот». Крім того вона включена в змагання між загонами 8–11 класів у колонці «Волонтерський рух» та «КТС», враховується при підбитті підсумків змагань за місяць з нарахуванням відповідних балів, а це хоч якийсь та все ж таки стимул, бо клас – переможець отримує винагороду – 20 грн.
     Наша волонтерська діяльність змінила нашу філософію життя. Ми стали помічати те, на що раніше не звертали уваги. Ми побачили, скільки людей потребує допомоги та підтримки, тому завжди раді допомогти. Багато хто не розуміє волонтерського руху. Традиційно запитують: «А що ви за це маєте?». Та волонтер – це людина, яка без грошової винагороди, за власним бажанням, намагається бути корисною своїй громаді, своєму суспільству.
   Ми переконані, що не все в цьому світі повинно робитися за гроші. І людська увага та допомога – це якраз ті якості, які кожна людина має бути готова проявити до свого ближнього. Відчуйте себе потрібними, корисними, щасливими від того, що недаремно живете.
Заступник директора з виховної роботи   І.С. Ляментовська та члени волонтерської бригади «Молодь за майбутнє» 

 

Волонтерська бригада «Молодь за майбутнє» підвела підсумок своєї роботи за 2012 рік

 

у проекті «Золоті серця із Золотого Колодязя»

1. Представлення волонтерської бригади «Молодь за майбутнє» перед учнями школи, батьками, громадськістю.
2. Благодійний концерт учнів школи, які займаються у шкільних гуртках «Творча веселка» - образотворчого мистецтва, «Жайворонок» - вокальний, «Ритміка» - танцювальний, «Лозоплетіння» - вироби з природного матеріалу, «Натхнення» - поетичний  для батьків, громадськості під час загальношкільних зборів у підтримку VІІ акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» для хворих дітей на цукровий діабет. Зібрано 400 грн.
3. Допомога Товариству Червоного Хреста – реалізація марок, збір продуктів харчування та грошових коштів на суму 612 грн.
4. Участь у регіональній іміджевій программі «Кришталеве серце». Волонтери школи провели агітаційну роботу серед населення, школярів, громадськості, щодо підтримки психолога районного відділу освіти Паращук Л.М. – талановитої людини нашого району, людини дійсно з кришталевим серцем, яка долаючи удари долі, само реалізовується в житті, активно допомагає обдарованим школярам Добропільщини. І саме вона перемогла у цій програмі завдяки sms голосуванню у номінації «Моя висота».
5. Участь у благодійних акціях «Чужих дітей не буває» - збір речей, канцтоварів, іграшок для вихованців соціально-реабілітаційного центру м.Добропілля.
6. Участь у благодійній акції «Пам’ять» - догляд за братськими могилами та монументами слави у восьми населених пунктах, підлеглих Золотоколодязянській с/р.
7. Участь у велопробігу Перемоги «Ніхто не забутий, ніщо не забуто», організатором якого виступила громадська організація «Східний вітер». Під час акції квіти та лампадки з вогнем були покладені до меморіалів та братських могил у м.Добропілля, селах Ганнівка, Золотий Колодязь, Грузьке, Октябрське, Володимирівка, Никанорівка. Загальна протяжність маршруту становила близько 70 км. На могилі Невідомому солдату була встановлена Червона зірка. Мета велопробігу вшанування пам’яті полеглих солдатів Великої Вітчизняної війни – святий обов’язок кожного, хто вважає себе людиною.
8. Організація міні-концерту до Дня Перемоги на площі с. Золотий Колодязь, зустрічі-вогники з ветеранами Великої Вітчизняної війни: Коваленком О.І., Мокрим В.Ф., Ткаченко З.Ф.. крім того постійний тісний зв’язок з ветеранами та людьми похилого віку, що заключався у допомозі по веденню домашнього господарства, прибиранні присадибних ділянок, подвір’їв, заготівлі дров, принесенні води, продуктів з магазину.
9. Участь у районному конкурсі «Солдати неоголошеної  війни». Інтерв’ю з воїном – інтернаціоналістом Чумаком М.В.. Збір інформації для оформлення куточка воїнам – афганцям у шкільному музеї.
10. Участь у районній благодійній акції «Віддай серце дітям», яку проводила Асоціація жінок регіону. Подання волонтерами дітей із багатодітних та малозабезпечених родин для участі в акції, допомога їм у написанні листів Святому Миколаю із здійсненням їх мрій. Троє учнів школи отримали подарунки.
11. Участь у флеш – мобі «Живе серце», що проходив біля будинку виконкому міськради міста Добропілля, як заклик творити добро. Символічне серце – символ милосердя створене із всіх бажаючих залишило в душі кожного приємне враження, бо всі відчули себе частинкою одного великого серця; серця, яке обов’язково відгукнеться на допомогу.
12. Благодійна акція «Кличу на допомогу» збір коштів хлопчику – семикласнику із Волновахського району Олександру Моєсеєнку, який хворий на гострий лейкоз. Про біду цього хлопчика наші волонтери дізнались, приймаючи участь в обласному конкурсі шкільних газет, що проходив у м. Святогірську під час спілкування зі своїми однолітками. Перераховано було 1221 грн.
13. Побудова етнографічного куточку «Острівець духовності» для відпочинку молоді. Це макет українського подвір’я: хата, колодязь із журавлем, вулики, тинок.       
14. Випуск щомісячної шкільної газети «Бегемот» про хід реалізації проекту «Золоті серця із Золотого Колодязя» з метою інформування учнів школи, їх батьків та поширення позитивного досвіду благодійної діяльності.
 
                                          
 

                                                                                                                                                                  

                                                           

 
 

 

Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook
  • Допомога інформатику http://disted.edu.vn.ua/media/bp/html/etusivu.htm